Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

ZAPYTANIA OFERTOWE

Artykuły

 • Inwentaryzacja nieruchomości

  Informacja o unieważnieniu zapytania cenowego dotyczącego wykonania inwentaryzacji nieruchomości Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy ul. Mazowiecka 3.

  Dotyczy zapytania cenowego z dnia 10.06.2022r. w sprawie wykonania usługi inwentaryzacji nieruchomości w celu aktualizacji wielkości zasobów po zakończeniu inwestycji ,,Przebudowa i przystosowanie obiektu szkolnego przy ul. Mazowieckiej 3 na potrzeby Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy".

  Zgodnie z Regulaminem zamówień publicznych o wartości nieprzekraczającej 130 tyś zł netto w Zespole Placówek Specjalnych - Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania bez podania przyczyny, na każdym etapie do momentu podpisania umowy z Wykonawcą.

   

  UWAGA- wydłużono czas przyjmowania ofert cenowych na wykonanie inwentaryzacji nieruchomości do dnia 01.07.2022r.

   

  Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na wykonanie usługi inwentaryzacji nieruchomości:

  Inwentaryzacja nieruchomości w celu aktualizacji wielkości zasobów Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy, ul. Mazowiecka 3.

  Aktualizacja stanu zasobów po zakończeniu inwestycji ,, Przebudowy i przystosowania obiektu szkolnego przy ul. Mazowieckiej 3 na potrzeby Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy”

  Czytaj Więcej o: Inwentaryzacja nieruchomości
 • Wykonanie usługi ogrodniczej

  Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na wykonanie usługi ogrodniczej dotyczącej:

   wyrównania  30 m2 terenu z utwardzeniem, montaż mat przerostowych pod huśtawką na placu zabaw w Zespole Placówek Specjalnych w Legnicy, ul. Mazowiecka 3.

  • Termin realizacji zamówienia: do 17.06.2022r.
  • Okres gwarancji : 5 letni
  • Miejsce i termin złożenia oferty cenowej: Zespół Placówek Specjalnych w Legnicy ul. Mazowiecka 3, poczta elektroniczna: sekretariat@zps.legnica.eu, bkepa@zps.legnica.eu,
  • Termin otwarcia ofert: 10.06.2022r.
  • Warunki płatności ; przelew bankowy na konto,
  • Osoba upoważniona do kontaktu z wykonawcami : Beata Kępa kierownik gospodarczy ZPS Legnica, nr tel. 737 458 679,
  ikona-word Zapytanie cenowe za wykonanie usługi ogrodniczej
  Czytaj Więcej o: Wykonanie usługi ogrodniczej

Banery/Logo